پیوندهای جالبی را که می‌یابید با دیگران به اشتراک بگذارید

این روزها در دنیای فناوری اطلاعات ابزارها و امکانات گوناگونی جهت به اشتراک‌گذاری ایده‌ها، یافته‌ها و اطلاعات موجود در دنیای حقیقی یا مجازی وجود دارد. از جمله غول‌های بزرگ این زمینه می‌توان از توییتر، فیسبوک، گوگل‌پلاس، لینکدین، دیگ، رددیت و ... اشاره کرد. بیشتر این شبکه‌ها به توسعه ارتباطات و نشر سریع‌تر اخبار و رویدادها کمک‌های فراوانی می‌کنند.

پیوندهای امروز یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک‌گذاری پیوندهای (لینک‌های) اینترنتی فارسی زبان موجود در اینترنت است. در این تارنما شما می‌توانید با به اشتراک‌گذاری پیوندها از تارنماهای دلخواه خود از آنان حمایت کنید. به طوری که سایر کاربران را نیز به استفاده از آن تارنما تشویق نمایید.

در زیر شما با نحوه به اشتراک‌گذاری پیوند آشنا خواهید شد.

ابتدا شما نیاز به عضویت دارید، کافی است که فقط فرم ثبت‌نام را پر کرده و آن را از طریق رایانامه (ایمیل) خود فعال نمایید.

در گام دوم شما باید صفحه مورد نظر خود را در مرورگر باز نمایید، برای این کار باید فقط به صفحه همان پست مراجعه نمایید. سپس از نشانی پیوند آن پست، یک رونوشت (کپی) بگیرید.

پس از آن باید وارد تارنمای پیوندهای امروز شده و پس از ورود به حساب کاربری خود، از نوار بالایی ارسال پیوند را انتخاب کنید. در این بخش شما باید نشانی رونوشت گرفته شده را در کادر منبع محتوا جانشانی نمایید.

پس از این مرحله شما وارد صفحه ثبت پیوند می‌گردید. در این صفحه در بخش نخست عنوان پست و در بخش دوم دسته بندی مطلب و در بخش سوم کلمه‌های کلیدی یا برچسب‌ها و در بخش چهارم به صورت مختصر یک توضیح مناسب و در بخش پنجم کد امنیتی تصویری را پر می‌نمایید.

سپس با فشردن دکمه آبی رنگ "تایید" پیوند شما به بخش پیوندهای تازه فرستاده می‌شود و پس از کسب امتیاز لازم توسط سایر کاربرها به صفحه اصلی (داغ) ارسال می‌گردد.

به همین سادگی از پیوندهای امروز استفاده کنید و از تارنمای مورد علاقه خود حمایت نمایید.

پیوندهای امروز، اشتراک لینک

پیوندهای امروز یک شبکه‌ی پارسی زبان برای به اشتراک گذاشتن پیوند در اینترنت می‌باشد. پیوندهایی که در اینترنت یافته‌اید را به اشتراک بگذارید.


برای افزودن نشانک یا بوک‌مارک به نوار ابزار مرورگر خود، به این صفحه مراجعه نمایید.

برای افزودن دکمه‌ی "ارسال به پیوندهای امروز" به تارنمای خود به این صفحه مراجعه نمایید.

								
								
									


		


تازه‌ترین دیدگاه‌ها
آمار